ZŠ a MŠ Loučka
Zš a mš Loučkaokres Vsetín
ZŠ a MŠ Loučka
Základní škola a mateřská škola Loučka
okres Vsetín, příspěvková organizace

Výchovná poradkyně - Mgr. Marie Bechná

Konzultační hodiny:

St      10:25 - 11:10

Čt      10:25 - 11:10  (nebo dle dohody)

Volba povolání

Informace k přípravě na SŠ a přijímacímu řízení (6.44 MB)

Informace k volbě povolání od Úřadu práce ČR – kontaktní pracoviště Vsetín

• Přijímají se objednávky na testy profesních zájmů, zájemci se zapisují do pořadníku, po rozvolnění opatření se budou obvolávat a pak se budou realizovat testy. Do té doby probíhá poradenství distanční formou
  • Objednání testů profesních zájmů na těchto číslech: 950 173 446, 950 173 433, 770 60 730
  • Testy trvají zhruba 15 minut, na ně navazuje poradenství – asi 45 minut, jsou zdarma
  • Na propagačním webu akce Burza práce a přehlídka škol zveřejnili doporučené informační odkazy (např. ohledně volby SŠ, VŠ, vstupu na trh práce), osobnostní on-line testy a také  materiály, které mohou posloužit k inspiraci při on-line práci s žáky. Stránka Seznam vystavovatelů 2020, může sloužit také jako rozcestník pro otevírání odkazů na oficiální stránky jednotlivých SŠ. Web je průběžně aktualizován a doplňován o nové poznatky a zdroje informací.

dnes, neděle 16. 1. 2022
zataženo 1 °C -2 °C