ZŠ a MŠ Loučka
Zš a mš Loučkaokres Vsetín
ZŠ a MŠ Loučka
Základní škola a mateřská škola Loučka
okres Vsetín, příspěvková organizace

Podpora vybavení dílem v základních školách MazkS05-19

Od září 2019 je naše škola zapojena do projektu Podpora vybavení dílem v základních školách MaS05-19, který je spolufinancován z Fondu Zlínského kraje. Dotace je použita na nové vybavení dílem v ZŠ Loučka, nákup pracovních stolů a nářadí. Vybavili jsme celkem 11 pracovních míst. Dílny využívají žáci 1. i 2. stupně i školní družina pro práci se dřevem i s jinými materiály k rozvoji polytechnické výchovy.

Program RP04-18 Podpora ekologických aktivit v kraji

Škola je zapojena do projektu „Co žije a roste v naší školní Logo zahradě a okolí?“ spolufinancovaného Zlínským krajem v rámci Programu RP04-18 Podpora ekologických aktivit v kraji. V rámci projektu byly pořízeny pomůcky a vytvořeny výukové programy týkající se školní zahrady.  Pracovní listy budou sloužit nejen našim žákům pro pozorování živočichů a rostlin, ale i k upevnění znalostí ve výuce a podpoře výuky v zahradě.

Inkluze v ZŠ Loučka

Naše škola je od 1. února 2017 zapojena v projektu s názvem Inkluze v ZŠ Loučka, který je součástí OP VVV. V rámci tohoto projektu využíváme služby speciálního pedagoga a školního asistenta (MŠ). Pedagogové se budou účastnit seminářů a školení na podporu čtenářské a matematické gramotnosti a inkluze a proběhnou odborná setkání s rodiči dětí MŠ.

Operační program výzkum, vývoj a vzdělávání 2014-2020

Pokračujeme v Operačním programu výkum, vývoj, vzdělávání - Šablony II.

šablony

Škola splnila kritéria pro udělení Certifikátu Rodiče vítáni.

Proškoly.cz

Škola je zapojena do projektu Proškoly.cz a dostala certifikát Aktivní škola.

Proškoly

Obědy pro děti