Školáci ve školce

V pátek 24.2.2017 se uskutečnila ve spolupráci MŠ a 1. třídy ZŠ - akce „Školáci ve školce“.

Naši prvňáci se na dvě vyučovací hodiny opět vrátili do školky, kde se mohli setkat se svými kamarády předškoláky a užít zajímavý program.

Celé dopoledne nás provázelo téma karneval, který k tomuto období neodmyslitelně patří. Děti si o něm povídaly, zkusily si zdolat připravenou klaunovu opičí dráhu, domalovávaly druhou polovinu klauna a také na všechny čekala netradiční grafomotorika s fazolemi, která měla u všech dětí veliký úspěch a postupně vznikaly krásné fazolové přírodní obrázky.

Děkujeme paní učitelce Markétě Bulinské za hezky připravený program, za možnost pohrát si s menšími dětmi, hračkami v MŠ a těšíme se opět na další setkání.

Za 1. třídu  zapsala  paní učitelka Petra Barveníčková

Více obrázků v sekci fotogalerie.

Datum vložení: 5. 3. 2017 15:27
Datum poslední aktualizace: 25. 11. 2017 23:12