Informace k provozu školy od 25.5.

Přikládáme podrobnější informace k chystané dobrovolné výuce.

Vážení rodiče,

od pondělí 25. května 2020 nastoupí do školy žáci 1. stupně, kteří byli nahlášeni v dotazníku nebo telefonicky. Žáci budou mít dopolední výuku podle níže přiloženého časového harmonogramu se svou třídní učitelkou (konkrétní rozvrhy hodin upřesní třídní učitelé v pondělí). Z důvodů mimořádných hygienických a bezpečnostních předpisů nelze dodržet původní časové rozvržení ani otevření ranní družiny.

Žáci přihlášení ke stravování (týká se těch, kteří v dotazníku vyjádřili zájem o stravování) budou odcházet do jídelny v předem určeném čase pod vedením pedagogického pracovníka, který povede ihned navazující odpolední pobyt dětí ve škole. Časový harmonogram je přiložen.  Je možné, pokud jste to neudělali v předchozím dotazníku, nahlásit stravování dětí do pátku 22. 5. 2020 do 10 hodin.

Pro vyzvedávání žáků z odpoledního bloku je nutné odevzdat přehled, v kolik hodin a kým bude žák vyzvedáván, popř.  že bude odcházet sám. (formulář ZDE)

V pondělí 25. 5. odevzdají žáci při vstupu vyplněné a podepsané Čestné prohlášení - ZDE.

Mgr. Šárka Navrátilová

ROZVRŽENÍ VÝUKY