Pokyny k distančnímu vzdělávání od 14. 10. 2020

Info pro zákonné zástupce.

Od 14. 10. 2020 jsou v rámci nouzového stavu uzavřeny oba stupně základních škol. Prezenční výuka přechází ve výuku distanční, která je povinná pro všechny žáky.

Žákům 1. ročníku bude učivo zadáváno na sdíleném Disku pod Google účtem žáka. Adresy mají děti nalepeny v deníčku. Třídní učitelku mohou rodiče kontaktovat a zasílat splněné úkoly.

Žáci 2. a 3. ročníku budou informováni o zadávaných úkolech na sdíleném Disku pod Google účtem žáka.

Splněné úkoly předají žáci ke kontrole ve dnech  16.10.2020  od 17 – 17.30 h,

opravené si vyzvednou v pondělí                             19.10.2020   od 17 – 17.30 h,

další předání ke kontrole                                           23.10.2020   od 17 – 17.30 h,

opravené si vyzvednou                                               26.10.2020   od 17 – 17.30 h.

Žáci 4. – 9. ročníku budou pracovat převážně prostřednictvím aplikace Classroom, která umožní on-line vzdělávání synchronně (přes Meet) i asynchronně (práce na PC). Žáci budou také dostávat úkoly pro práci s učebnicemi a práci v pracovních sešitech. Lhůty a způsoby odevzdávání vypracovaných úkolů si žáci dohodnou s jednotlivými vyučujícími. Vzhledem k nutnému naplánování on-line vyučovacích hodin, bude výuka vycházet ze stávajícího rozvrhu hodin (s mírnými úpravami). V rozvrhu hodin, který najdete na sdíleném Disku, budou vyznačeny plánované on-line setkání (Meet). Žáci jsou povinni dodržovat tento daný časový harmonogram, pokud se žák nemůže výuky zúčastnit, musí být omluven rodiči.

Tento týden vás budou kontaktovat všichni třídní učitelé.

Školní poradenské pracoviště v době distanční výuky

bude poskytovat  poradenské služby učitelům, asistentům pedagoga, žákům i jejich zákonným zástupcům dle jejich aktuálních potřeb (podpora žáků při zvládání distanční výuky, domácí příprava, konzultace, …) na těchto kontaktech:

Mgr. Marie Bechná – výchovná poradkyně:   bechna@zsloucka.cz

Mgr. Jarmila Mertová – školní speciální pedagožka: mertova@zsloucka.cz

Mgr. Olga Garzinova – školní metodička prevence: garzinova@zsloucka.cz

Obědy budou odhlášeny pro všechny žáky. Kdo bude mít zájem o odebrání oběda, musí svou objednávku nahlásit ve školní jídelně.

Datum vložení: 13. 10. 2020 16:16
Datum poslední aktualizace: 13. 10. 2020 16:20