DŮLEŽITÉ SDĚLENÍ

Informace ředitelky školy.

Vážení rodiče,

je mou povinností Vás informovat, že pedagogičtí pracovníci našeho sboru byli v době plnění pracovních povinností spojených s přípravou nového školního roku v rizikovém kontaktu s osobou, která byla pozitivně testována na onemocnění COVID-19. Všem osobám z tohoto rizikového kontaktu byla nařízena karanténa a budou testováni.

Karanténa se vztahuje na celý sbor, jejich seznam byl na základě depistáže určen Krajskou hygienickou stanicí Zlínského kraje se sídlem ve Zlíně.  Ostatních nepedagogických zaměstnanců se toto opatření netýká, protože nejsou v riziku nákazy, provoz školy je na neurčito uzavřen, slavnostní zahájení 1. 9. 2020, nástup do školy ani výuka se v nejbližších dnech nekoná.

Provoz mateřské školy probíhá beze změny.

Očekávejte, že distanční výuka pravděpodobně on-line cestou, jak byla odzkoušena v minulém školním roce, bude zahájena dne 2. 9. 2020 a je pro všechny žáky již ze zákona POVINNÁ.

Jedině u žáků 1. ročníku v tomto směru nastanou komplikace, které v co možná nejkratším čase dořešíme. Ve škole probíhá řádná dezinfekce virucidními prostředky. O vzniklé situaci byl informován také zřizovatel. Prosím, všechny rodiče a žáky, aby denně sledovali informace na webových stránkách školy.

V případě dotazů jsem k dispozici na e-mailu zsloucka@zsloucka.cz nebo na tel. 732 192 331.

Mgr. Šárka Navrátilová, ředitelka školy

Datum vložení: 31. 8. 2020 18:44