2. místo - Zlatý list

Mladí přírodovědci, kteří výborně reprezentovali naši školu v soutěži Jaloveček navázali na své úspěchy v další soutěži.

Ta se konala 12.5.2022 v Ekocentru ve Valašském Meziříčí. Byl to jubilejní 50.ročník soutěže ZLATÝ LIST a naše dvě soutěžní družstva nezklamala a umístila se na druhém a pátém místě.

Družstvo mladších žáků soutěžilo ve složení Lukášová Anna, Tomancová Natálie, Lorenzová Julie, Foltýnová Sára, Capilová Gabriela, Lorenz Antonín se umístilo na pátém místě.

Družstvo starších žáků ze 7. ročníku soutěžilo ve složení  Štochel Marek, Adámková Anna, Juríčková Aneta, Lorenz Václav, Smahelová Libuše a Klečková Lucie získalo krásné 2. místo.

Všem soutěžícím děkujeme za reprezentaci školy a přejeme trvalý zájem přírodu, protože tato soutěž je velmi náročná a vyžaduje dlouhodobý zájem a sběr nových informací.

Více fotografií naleznete ve fotogalerii ZDE.

Datum vložení: 16. 5. 2022 7:24
Datum poslední aktualizace: 16. 5. 2022 7:32