Navigace

Obsah

Zapojení školy do projektu ČSOP

Typ: ostatní
Přírodovědný kroužek plní úkoly Českého svazu ochránců přírody již 4 roky.

Tentokrát má za úkol mapovat ptactvo na školní zahradě. Proto všichni bedlivě sledují pohyb v parku a zaznamenávají, co se kde mihne.

Další akcí ČSOP je pozorování ptactva na krmítku, a to v termínu od  4. do 6 . 1. 2019. 

Pomozte zjistit, jak jsou  na tom ptáci v ČR. ProjektČeského ornitologického svazu vyhlašuje první pozorování ptáků na krmítku v České republice s cílem zjistit, jaký je stav ptačí populace výskytu na krmítkách.

Víceinformacínawww.birdlife.cz 

Děkujeme rodičům a dětem z přírodovědného kroužku ZŠ Loučka, že nejsou k stavu ptáků ČR lhostejní a do projektu se přihlásili. Vážíme si vaší pomoci.Pozorovat může ale kdokoliv. Pokud byste potřebovali atlasy či jiné určovací materiály, přijďte do školy, rádi Vám vše zapůjčíme.

 


Vytvořeno: 20. 12. 2018
Poslední aktualizace: 20. 12. 2018 12:25
Autor: Radka Macháňová