Navigace

Obsah

Úspěch ve výtvarné soutěži

Typ: ostatní
Matěj Solanský - KrahujecŽivá zahrada je soutěž, kterou pořádá ČSOP Praha a zapojujeme se do ní už několik let.

Naši třeťáci se aktivně účastní pozorování Živé zahraday, a tak se mohou účastnit i výtvarných soutěží. 

 

Tématem letošního kola byl KRAHUJEC a všichni poslali svá díla.  

Moc nás těší, že se podařilo získat ocenění, protože Matěj Solanský získal krásné 3. místo ve své kategorii. Výherní kresby budou po celý rok vyvěšeny v Domě ochránců přírody v galerii, Praha, gratulujeme.

Přejeme všem hodně štěstí i v dalším roce.

 

Samotné pozorování bylo letos hodně omezeno, přesto se nám podařilo spatřit plno zajímavých živočichů, např. veverka, strakapoud, kos, dva čápi černí, pěnkava, sýkorky, hrdličky, rehek, rorýsi a různý hmyz. Další kolo proběhne opět tradičně na podzim. 


Vytvořeno: 1. 6. 2020
Poslední aktualizace: 1. 6. 2020 09:28
Autor: Radka Macháňová