Navigace

Obsah

Předčítání v 1. třídě

Typ: ostatní
V pátek 15.6. do 1.třídy zavítala dvě děvčata z 9. ročníku, aby prvňákům ukázala, co vše se mohou ve škole naučit.

Děvčata Bětka a Nikola prvňákům svým předčítáním představila dvě knihy. Nejprve děti slyšely ukázku z knihy Káťa a Škubánek a už vědí, odkud získal pejsek Škubánek své jméno. Potom nás děvčata seznámila s knihou Školní strašidlo, která se dětem moc líbila a po skončení předčítání děti mohly zkusit dle své fantazie strašidlo namalovat.

Děvčatům z 9. ročníku moc děkujeme. Jde vidět, že v naší škole platí pravidlo mezi mladšími a staršími spolužáky "Budeme kamarádi". Děkujeme a na konci roku čeká deváťáky od jejich malých kamarádů z 1.třídy velké překvapení.

Děkujeme paní učitelce Garzinové za spolupráci.


Vytvořeno: 17. 6. 2018
Poslední aktualizace: 17. 6. 2018 21:49
Autor: Radka Macháňová