Navigace

Obsah

Páťáci v Olomouci

Typ: ostatní
Výlet plný netradičních zážitků a hlavně adrenalinu prožili ve středu 30. 5. 2018 žáci 5. ročníku

Na výlet do Olomouce jsme se vydali vlakem a jako první jsme navštívili Lanové centrum. Zde se žáků ujali 2 instruktoři, kteří je celou dobu provázeli a na děti dohlíželi. Zahráli si skupinové hry, naučili se vázat do ochranných popruhů, jistit spolužáka a pak se mohli ti nejodvážnější vyšplhat na lanové překážky ve výšce 10 m. Kdo zvládl tuto adrenalinovou výzvu, mohl se za odměnu zhoupnout  na speciální houpačce, která děti vynesla do ještě větší výšky.

Po tomto netradičním zážitku si pochutnali na objednané pizze a pak už jsme vyrazili na druhou objednanou akci do Laser arény. Tady si každý užil dvě laserové střílečky a naše poslední zastávka ve Strašidelném domě celý výlet završila. 

Mgr. Jana Randýsková


Vytvořeno: 6. 6. 2018
Poslední aktualizace: 6. 6. 2018 20:28
Autor: Radka Macháňová