Medaile ze zahraničí

Mladí karatisti uspěli.

Česká asociace tradičního karate vyslala ve čtvrtek 22.11.2018

100 členný team  dětí, rodičů, rozhodčích i trenérů do hlavního města Vilnius v Litvě, kde se v neděli 25.11.2018 se konal

1. SVĚTOVÝ DĚTSKÝ BUDO KARATE ŠAMPIONÁT.

Zúčastnilo se ho přes 500 dětských závodníků z USA, Rakouska, Izraele, Polska, Ruska, Ukrajiny, Litvy a dalších zemí včetně České republiky.

Tohoto světového šampionátu se zúčastnil i naši žáci Jakub Mikuláštík, Petr Bělaška a Ella Mikuláštíková z Polic.

Ella Mikuláštíková vybojovala dvě medaile -  stříbrnou v kategorii kata a bronzovou v kategorii kumite (zápas).

Je to obrovský úspěch v tak velké konkurenci, která tam byla a tímto všem děkujeme za podporu. Doufáme, že se dětem bude dál dařit a budou stejně úspěšně reprezentovat nejen svůj tým, ale také obec Police či základní školu.

Vytvořeno: 3. 12. 2018
Poslední aktualizace: 3. 12. 2018 12:04