Navigace

Obsah

Jídelna informuje

Typ: ostatní
Oznámení rodičům

         Vzhledem k současné situaci sdělujeme rodičům, že v případě absence dítěte ve škole je možné si vyzvednout v první den nemoci jeho oběd ve školní jídelně, a to jen v době od 11:45 až 12:00 hod. Oběd bude nachystán v jednorázové nádobě. Doporučujeme telefonickou domluvu s vedoucí ŠJ.

          Odpočet za nevybrané obědy v době uzavření školy v měsíci září bude proveden v rámci uzávěrky za tento měsíc a bude odečten při inkasu, které proběhne v měsíci říjnu na měsíc listopad. Podobně byly použity přeplatky z jarních měsíců na stravné za září. Přeplatky dětí, které se už v tomto školním roce nestravují, budou vráceny během měsíce září.

D. Dohnalová , vedoucí ŠJ


Vytvořeno: 15. 9. 2020
Poslední aktualizace: 15. 9. 2020 09:03
Autor: Radka Macháňová