Hurá prázdniny.

Hurá prázdniny. 1Tak už to nastalo.

V pátek 28.6.2019 jsme se všichni sešli na slavnostním ukončení školního roku.

Nejprve se s žáky rozloučila paní ředitelka, která zhodnotila celoroční práci žáků i zaměstnanců a k potěšení všech hlavně chválila. Bylo rozdáno 25 pochval ředitelky školy s odměnou, což byl poukaz do knihkupectví.

Poté někteří žáci školy obdrželi odměnu od NF při ZŠ Loučka.

Poukázky v hodnotě 1000,- Kč obdrželo 5 žáků 9. ročníku za výborný prospěch během celého II. stupně.

Dalších 5 žáků dostalo poukaz v hodnotě 500,- Kč za mimořádné studijní výsledky a reprezentaci školy v soutěžích.

Na závěr setkání dostali prostor žáci 9. ročníku, kteří se rozloučili s vyučujícími. Na památku obdrželi složku na vysvědčení, propisku a odznak s naším logem.

Ve třídách se s žáky rozloučili třídní učitelé a po rozdání vysvědčení a pochval se všichni rozběhli domů užívat si krásných dnů.

Přejeme Vám klidné, spokojené, příjemnými zážitky ochucené prázdniny a v září se těšíme nashledanou.

Vytvořeno: 2. 7. 2019
Poslední aktualizace: 2. 7. 2019 09:43