DESATERO ŽÁKA PŘI DOMÁCÍ VÝUCE

Info pro žáky.

Co mám dělat, když se musím vzdělávat z domova?

1. Vstávám podobně, jako když docházím do školy.

2. Ráno se kouknu na sdílený disk - rozvrh, abych si připoměl/a, které předměty dnes mám a jestli mě nečeká Meet. (Tam je kontrola času hodně důležitá!)

3. Nahlédnu na gmail, zda mi nepřišla nějaká nová zpráva.

4. Podle časového plánu si otevírám jednotlivé učebny a snažím se splnit zadané úkoly.

5. Dávám si pozor, do kdy je musím vypracovat a hlavně odevzdat.

6. Úkoly odesílám nejlépe prostřednictvím Učebny Classroom; pokud “přikládám” fotky mé práce, nejdříve si fotku uložím na disk a potom ji lehce “připojím” k mé práci (je to přehlednější a zapadne to tam kam má).

7. Pokud vím, že nebudu doma, protože jsme u lékaře, jsem marod apod.,  omluví mě rodiče u TU (tel., gmail)

8. Pokazil se nám PC, něco nám nefunguje, rodiče kontaktují TU a musí mě u něj omluvit.

9. Mám doma přehled všech pracovních emailů na své vyučující a pokud mě něco trápí, mohu se na ně obrátit.

10. Snažím se využít každou volnou chvilku k protáhnutí a pohybu.

A i když Vás nevidíme, tak se usmívejte, protože s úsměvem jde všechno lépe. 😀

Vytvořeno: 13. 10. 2020
Poslední aktualizace: 13. 10. 2020 22:48