Základní škola a mateřská škola v Loučce

Na těchto stránkách se dozvíte informace o aktuálním dění v naší škole a to nejen ve vyučování, ale i mimo něj, naleznete zde stránky věnované koncepci školy a projektům, kterých se naše škola účastní.

19.06.2017

Návštěva Agarty

16. června se osmý ročník rozjel na Vsetín, kde byla připravena prohlídka Krizového centra Klíč a organizace Agarta. Žáci se dověděli mnohé o činnosti této prospěšné organizace a sami se museli aktivně zapojit do programu o závislostech. Program byl zajímavý a poučný.

08.06.2017

Jarní sběr papíru

Na konci května jsme opět uspořádali sběr papíru. I tentokrát se žáci činili, a tak se jim podařilo vybrat skoro 5 tun papíru. O jeho převážení a odklizení se postarali žáci 9. ročníku spolu s panem učitelem Zdeňkem Veselým. Peníze, které třídy za papír utrží, určitě najdou rychlé využití. Děkujeme moc.

Výprava za orchidejemi

Ve čtvrtek 18.6.2017 proběhla v rámci PRV pro děti 1. a 2. ročníku zajímavá terénní vycházka za krásami orchidejí.

Předčítání v 1. ročníku

Děkujeme maminkám dětí z 1. třídy za předčítání.

Zlatý list pro starší

23. května proběhlo další kolo přírodopisné soutěže Zlatý list, tentokrát v kategorii žáků od 7. do 9. ročníku.