Úspěch mladších žáků ve výtvarné soutěži v Praze

BrhlíkZŠ a MŠ Loučka  je  již   2  rokem  zapojena  do  celostátního  projektu  Českého  svazu  ochránců  přírody  (ČSOP  Praha) s názvem „Živá  zahrada“.

Kromě  týdenního pozorování 2x ročně (zima, jaro) s cílem zjistit, co žije na školní zahradě v ZŠ Loučka, které probíhá v rámci přírodovědného kroužku a odpoledne  ve  ŠD. S pí. uč. Barveníčkovou  se letos žáci z 1. – 3. ročníku pod vedením jejich třídních  učitelek  (p.uč.Polákové, p.uč. Sváčkové) a spolupráce rodičů 1. ročníku zapojili také do doplňkové  výtvarné soutěže ČSOP Praha – zimní  kolo  2017/2018:

Velká dětská zimní malovací soutěž s environmentální tématikou Brhlík – pirát na krmítku“.

A jak naši žáci  dopadli?

Všechny námi poslané práce  1. – 3. ročníku budou viset celý  rok v Domě ochránců přírody v Praze.

A umístění v soutěži? Nejlépe nakonec dopadli v kategorii  7 – 8 let tito žáci:

1.místo:  Julie  Lorenzová

2. místo: Ondřej  Kývala

Žáci  byli  oceněni za kreativitu, originalitu, preciznost a zároveň správné vyobrazení znaků  brhlíka lesního.  Všem účastníkům děkujeme a  výhercům Julii a  Ondrovi blahopřejeme.

Vytvořeno: 15. 5. 2018
Poslední aktualizace: 15. 5. 2018 21:41